Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

prowadzenie: Michalina Zając   


W trakcie spotkań z Michaliną Zając będziemy bawić się formą, kolorem i językiem plastyki. Spróbujemy posłużyć się elementami przyrody tworząc własne kompozycje. Będziemy także wychodzić w przestrzeń, aby doświadczenia z obserwacji przenieść do własnego, plastycznego świata.
Zainspirujemy się takimi artystami jak Christo i Jean-Claude oraz Władysław Hasior. Staniemy się podróżnikami, zapiszemy własne drogi, bo wakacje to czas przygód, wypraw w nieznane, zdobywania nowych umiejętności, odkrywania niezwykłych miejsc, podglądania przyrody i poznawania nowych ludzi. 
Sięgniemy do tradycyjnych tematów, takich jak portret czy martwa natura a poprzez współdziałanie stworzymy wakacyjne pamiętniki, które dzięki wyobraźni staną się oryginalną pamiątką z twórczych wakacji w MOSie. 
 
Michalina Zając  - Absolwentka Zespołu Szkół Plastycznych oraz Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na co dzień prowadzi zajęcia z plastyki w szkole podstawowej i grupy plastyczne w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Uwielbia zwierzęta i wszelkie aktywności związane z animacjami dla dzieci. Prowadzi autorski blog ARTmazja.

Promocje Gorzowskie

228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT