Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

prowadzenie: Ewa Bone i Ewa Kozubal  

 
Nie wyrzucaj !Naprawiaj ! Nie kupuj! Przerabiaj! Te modne i potrzebne w dobie ocieplenia klimatycznego hasła, do których wcielenia w życie zostaliśmy zobligowani w przyspieszonym tempie w czasie zamknięcia pandemicznego. Nagle okazało się , że to co mamy wystarcza żeby żyć nie wychodząc z domu tygodniami. Koło napędzające nieustające kupowanie zostało zatrzymane , a my zaczęliśmy się zastanawiać po co nam te wszystkie rzeczy? Czy musimy mieć nowe rzeczy ? Co można zastąpić czym? Jak wykorzystać to co mam do tego co chcemy zrobić? Szukając odpowiedzi na takie właśnie pytania chcemy zaproponować dzieciom warsztaty recyclingowe. Z tworzenia designerskich lamp z tego co znajduje się w schowku lub przenicowywania starych ubrań w nowe kolekcje.
 
Na warsztatach zmierzymy się z tematem oświetlenia. Pokażemy różne propozycje lamp, żeby później z prostych materiałów stworzyć własne niepowtarzalne lampki nocne, czy niebanalne abażury. Będziemy uczyli się konstruować formę klosza, uwzględniając jego transparentność, oraz cień i światło, które emituje. Nauczymy się kilku technik niezbędnych przy tworzeniu lamp m.in., wycinanie, gięcie, nadruki, wyklejanie. Skończone lampy uczestnicy będą mogli zabrać do domu.
 
Ewa Kozubal - dyplom w Pracowni Rzeźby Prof. Jana Berdyszaka w 2004 r. Ewa Bone - dyplom w Pracowni Rzeźby Prof. Wojciecha Kujawskiego w 2003 r. Współpracują od 2003 roku tworząc obiekty, akcje uliczne, scenografie do wydarzeń kulturalnych. Posługując się rzeźbą, malarstwem, stwarzają iluzję innej rzeczywistości bądź imitację rzeczy. Materiały w których pracują to tworzywa sztuczne takie jak żywice, silikony imitujące skórę, gips akrylowy. Z Miejskim Ośrodkiem Sztuki współpracują od 2009 roku.

Promocje Gorzowskie

228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce