Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Epidemia wymusiła przełożenie inauguracji drugiej edycji Rowerowej Stolicy Polski z 1 maja na 1 września. 


Aby jednak nie rozleniwiać mieszkańców walczących dla miasta o miano Rowerowej Stolicy, organizator główny – miasto Bydgoszcz – zaproponował wszystkim biorącym w akcji dwu i półmiesięczną rywalizację w formie treningu. 
 
Trening potrwa od 1 czerwca do 16 sierpnia br. Analogicznie do udziału w rywalizacji, przejazdy treningowe rejestrować będzie specjalnie udostępniona do tego aplikacja Rowerowa Stolica Polski.
 
Kręcić kilometry w czasie trwania treningu będzie można tylko w Grupie Ogólnej. Z aplikacji zostanie także na ten czas usunięty przelicznik i wyświetlana będzie tylko suma przejechanych przez mieszkańców kilometrów.
 
Dla wszystkich gorzowian – dzieci, seniorów, rodzin, amatorów, a może i zawodowców – to doskonała możliwość rozgrzania i „rozkręcenia” nóg przed główną, wrześniową rywalizacją. Trening jest także doskonałą formą zabawy i okazją do przypomnienia sobie obsługi aplikacji, a dla nowych uczestników możliwością do zapoznania się z nią.
 
Pierwszą edycję rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zakończyliśmy na III miejscu pośród 23 walczących miast. To sukces, który gorzowianie nie tylko są w stanie powtórzyć; wspólne zaangażowanie pozwoli powalczyć nam o pierwsze miejsce i puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Promocje Gorzowskie

228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.