Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Historia Natalii Ślizowskiej nie jest standardowa. Pisze o sobie: „... nie ubierałam lalek w dzieciństwie, dopiero w dorosłym życiu - moje manekiny. 


Codziennie wymyślam i realizuję projekty ze wszystkich możliwych dziedzin ubioru. Aby przetrwać, tworzę krótkie serie dla kobiet, aby istnieć wykonuję torby i wyroby galanterii skórzanej, aby być szczęśliwą i zaspokoić swoją duchową potrzebę tworzenia zajmuję się unikatem. Moje kolekcje już od pierwszej myśli istnieją  w wyjątkowych przestrzeniach, wśród przemyślanych instalacji, otoczone odpowiednią muzyką i światłem. Ubiór to sztuka.... "
Na wystawie w Miejskim Ośrodku Sztuki zobaczymy najnowsze realizacje Natalii Ślizowskiej oraz jej wczesne projekty modowe m.in.: Sphere'n'cube, William Wharton Performance, Last Lovers, Landsberg Circus i Spirits of the violin.
W trakcie wernisażu odbędzie się performance z udziałem gorzowskich aktorów.

Natalia Ślizowska. Projektantka z pasji i wykształcenia. Pierwsze ubiory realizowała w gorzowskim Liceum Sztuk Plastycznych. Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi i Politechnice Łódzkiej na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów. Dyplom „William Wharton Performance" pod kierunkiem prof. Andrzeja Nawrota obroniła w 2012, uzyskując jednocześnie tytuł najlepszej absolwentki roku na Politechnice Łódzkiej. Zdobyła wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Off Fashion (2009) i konkursie Camelowskie Wizje Mody (2010). Uczestniczyła w programie telewizyjnym Project Runway 2014 oraz finale Warsaw Fashion Street (2009). Swoje projekty modowe publikowała w nowojorskim Promo Magazine i brytyjskim Dreamingless Magazine. Od 3 lat prowadzi autorskie atelier, które mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, w samym centrum miasta.
 
Kurator: Gustaw Nawrocki
Wystawa czynna do 8.03.2020

Promocje Gorzowskie

596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce