Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Galeria Askana i gorzowskie Schronisko AZORKI prowadzone przez Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AZYL rozpoczynają akcję „POKOCHAJ MNIE – ADOPTUJ MNIE”. 


Ma ona na celu pomoc w znalezieniu domu dla zwierząt przebywających w schronisku. Galeria Askana niejednokrotnie prowadziła zbiórkę karmy i akcesoriów dla psiaków, tym razem zaangażowanie i pomoc przybiera dodatkową formę. Na profilu na Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej Galerii Askana będą prezentowane zdjęcia psiaków do adopcji wraz z imieniem zwierzaka i numerem telefonu dla zainteresowanych. 
Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana podkreśla „Bardzo się cieszę na tę wspólną akcję. Myśląc o szeregu atrakcji i działań przedświątecznych, nie zabrakło nam pomysłów wspierających lokalne fundacje, instytucje, kluby w tym również gorzowskie schronisko. Przygotowane przez nas grafiki prezentują wizerunki psiaków oraz ich imiona. To uświadomiło nam wszystkim jak piękne i wdzięczne istoty czekają na swój dom. Zachęcam wszystkich do śledzenia naszych kanałów social media i wzięcia aktywnego udziału w akcji.”
Pierwsze zdjęcia podopiecznych gorzowskiego schroniska ukażą się już 5 listopada na Facebooku Galerii Askana. Tak inaugurujemy naszą wspólną akcję. Mamy nadzieję, że dzięki takiej aktywności szansa na nowy dom dla psiaków znacznie się zwiększy.
Robert Białczak ze Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AZYL prowadzącego Schronisko „AZORKI” dodaje: „Bardzo liczymy na aktywny udział wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny i głęboko wierzymy, że po raz kolejny nas nie zawiodą. Cieszy nas, że w ostatnim czasie schronisko odwiedza coraz więcej osób, oferując swoją pomoc. Całe rodziny wyprowadzają pieski na spacery, spędzają z nimi fajnie czas, a niejednokrotnie również dają im nowe domy. Jestem przekonany, że mieszkańcy miasta i okolic zareagują pozytywnie i wspólnie włączą się do akcji, mającej na celu zmniejszenie bezdomności zwierząt.”

Promocje Gorzowskie

227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce