Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Tworzenie/projektowanie plakatu jest dla mnie wyzwanie. Niezależnie od tego, czy efektem będzie swobodna, graficzna wizja w odpowiedzi na film Spielberga, czy prosty afisz z okazji występu zespołu tanecznego w domu kultury. 


Ujęcie tematu za pomocą umownych znaków skupia złożone doświadczenie niczym soczewka. Pozornie przejrzysty układ i jasny przekaz nie pozbawia odbiorcy satysfakcji przy rozszyfrowywaniu kodu czy nadawaniu znaczeń.
Pomysł interpretowania wielowątkowej fabuły filmu poprzez syntetyczny w formie plakat pojawia się spontanicznie jako reakcja na to, co mnie porusza, wstrząsa, zaciekawia. Gdy odpowiadam obrazem na te spośród produkcji, do których mam szczególny sentyment, korzystam z własnych "kluczy", by rozwikłać lub podsumować przedstawioną na ekranie historię. Zdarza się, że użycie konkretnych znaków graficznych w oszczędnej kompozycji jest na tyle trafne/celne, że uniwersalizuje pewne wrażenie i staje wspólnym dla wielu odbiorców, nie tracąc przy tym osobistego charakteru i stylu autorskiego projektu.
 
- Przemysław Szydłowski 

Promocje Gorzowskie

592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce