Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

III edycja „Pikniku pod wiszącą sprawą” to kolejne unikalne wydarzenie, które odbędzie się 18 października w godz. 16.00-19.00 w Galerii Askana.


O sile mediacji będącej alternatywną metodą rozwiązywania sporów, będzie można przekonać się podczas spotkania w Askanie organizowanego przez Lubuskie Centrum Arbitrażu i Mediacji, Centrum Mediacji SIŁA ZGODY, Wyższą Szkołą Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA.
Anna Sip, Manager marketingu Galerii Askana informuje: „To już trzecia edycja Pikniku organizowanego w Askanie, która potwierdza, że temat mediacji cieszy się zainteresowaniem a organizatorzy widzą potrzebę nagłaśniania tego tematu. Wielokrotnie przekonaliśmy się, że przyjazna atmosfera galerii daje komfort i swobodę w prowadzeniu różnorodnych aktywności. Dzięki umiejscowieniu takich spotkań w przestrzeni galerii, są one też bardziej przystępne dla mieszkańców. Chętnie włączamy się w potrzebne i ciekawe inicjatywy – Piknik jest niewątpliwie jedną z nich.”
18 października w godz. 16.00-19.00 będzie można porozmawiać z mediatorami i sędziami, którzy opowiedzą o ścieżkach rozwiązania problemu i istocie mediacji.
Radosław Trzaskowski, Prezes Lubuskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji dodaje: „Celem Tygodnia Mediacji jest propagowanie idei mediacji – alternatywy wobec sądu. W tym czasie w całej Polsce podejmowanych jest szereg działań promujących mediację. Jedną z gorzowskich inicjatyw jest „Piknik pod wiszącą sprawą”, który będzie okazją do rozmów z mediatorami i sędziami. Odpowiemy na pytania dotyczące mediacji, rozwiejemy wątpliwości, będziemy przekonywać sceptyków. Przygotowaliśmy również mnóstwo atrakcji o tematyce mediacyjnej dla dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!”

Promocje Gorzowskie

596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce