Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Już 16 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się II edycja meczu charytatywnego, który organizowany jest przez fundację Cancer Fighters i Stal Gorzów.


 Dla naszych Wojowników chcemy wywalczyć jeszcze więcej! 
 
Pamiętacie pierwszą edycję? 2 czerwca 2018 roku w Gorzowie doszło do jednego z najważniejszych wydarzeń w świecie sztuk walki. Udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Sportowcy nie rywalizowali jednak w ringu, ale na boisku piłkarskim.
 
Polska czołówka świata sztuk walki spotkała się w Gorzowie, aby wesprzeć chorującego na nowotwór Aleksa - podopiecznego Fundacji Cancer Fighters. W meczu charytatywnym wzięli udział m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Akop Szostak, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Podczas wydarzenia zebraliśmy ponad 100 tysięcy złotych. Cała kwota została przekazana na zakup protezy dla Aleksa. 
 
W 2019 roku podejmujemy następne wyzwanie. Tym razem zaprosimy Was na nowoczesny stadion Stali Gorzów, gdzie odbędzie się kolejne niesamowite wydarzenie. Cel jest oczywiście jeden, czyli wsparcie naszych podopiecznych! 
 
Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia i wzięcia udziału w naszej specjalnej zbiórce w serwisie pomagam.pl. Zebrane pieniądze niezwykle pomogą nam w organizacji meczu -> www.pomagam.pl/ctljqnym
 
Wspólnie możemy zdziałać jeszcze więcej!
 
Organizatorzy:
 
cancer FIGHTERS x Stal Gorzów
 
Sponsorzy strategiczni:
 
Grupa Gezet x KMS

Promocje Gorzowskie

227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce