Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Tego wieczoru na naszej estradzie będzie nie tylko bardzo muzycznie i przebojowo, ale również nadzwyczaj kobieco.


Solistką będzie pochodząca z Korei Południowej sopranistka Yeyoung Sohn, która każdorazowo zachwyca publiczność niebiańskim głosem i spektakularną koloraturą.

W programie znajdą się należące do światowego kanonu operetki najpiękniejsze arie sopranowe, wśród nich m.in. aria Adeli z Zemsty nietoperza czy czardasz Sylvii z Księżniczki czardasza, jak również piosenki uznawane od lat za klasykę repertuaru musicalowego, jak choćby Przetańczyć całą noc z musicalu My Fair Lady czy I feel pretty z West Side Story. Nie zabraknie również ponadczasowych przebojów orkiestrowych, do których zaliczyć można Tańce węgierskie Johannesa Brahmsa oparte na tamtejszych motywach ludowych czy wykorzystujące czeski idiom ludowy Tańce słowiańskie Antonína Dvořáka. Gdy dodamy do tego jeszcze takie pozycje musicalowe jak Tańce symfoniczne z West Side Story oraz suitę ze Skrzypka na dachu, nikt już nie powinien mieć wątpliwości, że przed nami jeden z najbardziej przebojowych koncertów tego sezonu.

WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jan Miłosz Zarzycki / dyrygent
Yeyoung Sohn / sopran

PROGRAM:
W programie m.in.: arie z operetek Johanna Straussa, Franza Lehára, Jacques’a Offenbacha, Emmericha Kálmána oraz piosenki i utwory orkiestrowe z musicali My Fair Lady, West Side Story i Skrzypek na dachu.

Strona wydarzenia na Facebooku

Promocje Gorzowskie

226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.