Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Podczas koncertu “Boggie Street” Renata Przemyk wykonuje piosenki z płyty, która jest pokłosiem niezwykłego spektaklu.


Miał on premierę we wrześniu 2016 roku w Teatrze Starym w Lublinie. Renata Przemyk, śpiewając w spektaklu songi Leonarda Cohena z polskimi tekstami, odkryła jego inne oblicze. Przedstawienie spotkało się z bardzo gorącym przyjęciem publiczności. Płyta powstała dla tych, którym nie uda się obejrzeć spektaklu. Ukazała się 27 stycznia 2017 r. nakładem Agory S.A. i Teatru Starego w Lublinie.

Publiczność będzie mieć wyjątkową okazję, żeby na żywo posłuchać piosenek będących zupełnie nowym spojrzeniem na Leonarda Cohena.

Podczas koncertu wykonywane są wszystkie piosenki z płyty, a co za tym idzie, z całego spektaklu. Dopełnieniem koncertu są dodatkowe piosenki z repertuaru Cohena, takie jak ““Hallelujah” oraz piosenka z najnowszej płyty "Leaving the Table”.

Jak twierdzą znawcy tematu, powstała zupełnie nowa jakość. Ci, którzy tylko trochę znają Cohena, nie skojarzyliby piosenek śpiewanych przez Renatę Przemyk z kanadyjskim bardem. Ci zaś, którzy znają je znakomicie, mogą się poczuć miłe zaskoczenie nowatorskimi interpretacjami, które niewiele mają wspólnego z cohenowską melancholią i depresją. To, co łączy Renatę Przemyk i Leonarda Cohena, to przywiązanie wielkiej wagi do poetyckiego tekstu i melodyjnej warstwy muzycznej.

Leonard Cohen jest znany odbiorcom na całym świecie głównie jako autor piosenek, twórca takich przebojów jak: "Susanne”, "Hallelujah” i "Dance Me To the End of Love”. Piosenki prezentowane na płycie i podczas koncertu pochodzą z albumów Leonarda Cohena wydanych w nowym milenium (m.in. popularnego w Polsce "Ten New Songs” z 2001 r. i "Dear Heather” z 2004 r.).

Występują:

Renata Przemyk - śpiew
Magdalena Celińska, Sylwia Lasok – śpiew (chórek)
Krzysztof Pająk – instrumenty klawiszowe
Grzegorz Palka – gitary
Sławek Puka – perkusja
Piotr Wojtanowski - gitara basowa, fretless
Przekład tekstów: Daniel Wyszogrodzki
Aranżacje: Krzysztof Herdzin

Strona wydarzenia na Facebooku

 

Promocje Gorzowskie

227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT