Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Wydarzenia

Wydarzenia Wszystkie

Już 28 lipca odbędą się niezwykłe warszaty kulinarne "Gotuj jak Top Chef" dedykowne Jasiowi Kontowiczowi. Warsztaty poprowadzi Dawid Szkudlarek - ilość miejsc ograniczona!

Warsztaty kulinarne ze znanym gorzowskim szefem kuchni Dawidem Szkudlarkiem, TOP CHEF 2016 r. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Febronii Karamać, przy ul. Okólnej 35 w Gorzowie Wielkopolskim. Na owym spotkaniu goście będą przygotowywać dania razem z szefem kuchni oraz je degustować. Tematem spotkania jest GOTUJ JAK TOP CHEF. Warsztaty są dedykowane Jasiowi Kontowiczowi, który traci wzrok. Koszt operacji chłopca to 150 tysięcy zł.Koszt spotkania to 200 zł, które w całości zostaną przekazane na operację małego gorzowianina. Prosimy o potwierdzenie przybycia pod nr 723429527 lub na adres mailowy watorskaroksana@gmail.com Liczba miejsc ograniczona!!

Zobacz Jasiu - to ja, mama -14-miesięczny Chłopczyk z Gorzowa Wielkopolskiego, cierpiący na zanik nerwu wzrokowego. Jedyną szansą, żeby uchronić Jasia przed całkowitą ślepotą jest przeszczep komórek macierzystych. Terapia komórkowa daje możliwość zahamowania postępu zaniku nerwu, a nawet jego odbudowę. Termin w klinice w Chinach wyznaczono na wrzesień.
Na drodze ku widzeniu stoją jednak pieniądze.
Jaś wymaga dalszej diagnostyki, intensywnej rehabilitacji i środków finansowych na przeszczep komórek macierzystych, których nie mamy. Czas nie jest naszym sprzymierzeńcem – im szybciej Jaś zostanie poddany leczeniu, tym większa szansa na ucieczkę przed ciemnością.

Rezerwacje bezpośrednio u organizatora.

Miejsce spotkania: Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Karamać, przy ul. Okólnej 35 w Gorzowie Wielkopolskim
Koszt: 200 zł

Strona wydarzenia na Facebooku.

 

Promocje Gorzowskie

592
Cena: 119.00,- PLN
Cynk dwuwartościowy MSE na zdrowe włosy i paznokcie.
596
Cena: 67.00,- PLN
Magnez MSE - Naturalny magnez o przedłużonym uwalnianiu. Wysoka dawka- 300 mg. MONOPREPARAT
226
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Pretty Hazel- zerówki i moce
229
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Glamour - Glamour Blue - zerówki i moce
227
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Sexy Brown- zerówki i moce
228
Cena: 39.90,- PLN
Kolorowe Soczewki Kontaktowe Big Eye Ultra Violet - zerówki i moce