W dniu 01 grudnia w Zielonogórskiej "Gwardii" odbyły się jubileuszowe XXV Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Kickboxingu w formułach Light Contact, Kick Light i Pointfighting.


W turnieju uczestniczyło 123 zawodników z 17 klubów, które przyjechały do Zielonej Góry z praktycznie całej Polski. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć gorzowskiego akcentu, który zapewnił Klub Sportowy Bulldog Gorzów. Pomimo niewielkiej odległości choroby wyeliminowały większość stałych zawodników i trener Tomasz Bagrowski zabrał na turniej tylko dwóch podopiecznych. Obaj wystartowali w dwóch formułach walki ciągłej: Kick Light i Light Contact. Filip Kucharczyk okazał się bezkonkurencyjny w formule Kick Light w kategorii kadetów starszych -52 kg., a Kulisz w Light Contact kadet starszy +69 kg. 
Niewiele zabrakło, aby Filip Kucharczyk triumfował również w formule Light Contact. Będąc jednym z najlepiej walczących zawodników tego turnieju większość walk, w tym półfinał LC wygrał zdecydowanie przed czasem. Niestety dolegliwości żołądkowe spowodowały rezygnację z finału, a szkoda... Na pocieszenie pozostał srebrny medal. 
Brązowy medal dołożył jeszcze Kamil Kulisz w formule KL, tak więc Bulldog Gorzów przywozy z Zielonej Góry do Gorzowa Wlkp. 4 krążki: 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy!!!
Przy okazji dziękujemy serdecznie sponsorom KS Bulldog Gorzów, którzy wspierają nasz klub i tych młodych sportowców: OPTIMUM BAU, SKG Gorzów, MACIEJEWSKI STUDIO - meble na wymiar, Dach System, KONMAR, Fuda - Noclegi, Apartamenty, Pensjonat, TRANSPORT ZINEK, Wypożyczalnia Samochodów Ipcars (RENTIS).  
 
Źródło: Klub Sportowy Bulldog Gorzów Trener Tomasz Bagrowski