Dwa zwycięstwa odnieśli na własnym parkiecie unihokeiści I LO Floorball Gorzów w starciu z KS Wejherowo w 5. i 6. kolejce Salming Ekstraligi.

W sobotę po ciężkich bojach i ponad 20 minutach gry w osłabieniu wygrana 5:2, a w niedzielę fatalny początek i wspaniała pogoń z happy endem. Ze stanu 0:5 w 24. minucie do remisu 7:7 w ostatniej sekundzie meczu i złota bramka w czternastej sekundzie dogrywki. Brawo!

Za tydzień zapraszamy na mecze juniorów starszych z TLU Kala-Izolacje Toruń. Sobota – 18.00, niedziela – 10.00.

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Wejherowo   5 : 2   (1:1,2:1,2:0)

Gorzów: Maksym Helman (Jan Kleinhardt), Daniel Chochowski, Szymon Szłapak (Damian Domański), Wojciech Bojko, Jan Kleinhardt (Daniel Chochowski)
Wejherowo: Leszek Samson, Błażej Rusiecki (Mateusz Zinkel)

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Wejherowo   8 : 7   (0:4,4:1,3:2, d 1:0)

Gorzów: Wojciech Bojko (Paweł Kleinhardt), Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt), Jan Kleinhardt (Wojciech Bojko), Wojciech Bojko (Maksym Helman), Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt), Wojciech Bojko, Miron Łata, Maksym Helman

Wejherowo: Mateusz Miszewski (Karol Barzowski), Karol Barzowski, Kacper Antkowiak (Patryk Żyła), Patryk Żyła, Karol Barzowski (Kamil Janiszewski), Cezary Gawrysiak (Maurycy Gawrysiak), Patryk Żyła
Tabela Grupy C

Poz

Drużyna
    M     W     P     RZ     RP     Bramki     Pkt
1           UKS Fenomen Babimost     6     3     1     2     0     39 - 26     13
2           I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski     6     3     2     1     0     37 - 27     11
3           KS Wejherowo     4     1     1     0     2     22 - 25     5
4           UKS Prus Żary     4     0     3     0     1     13 - 33     1

Źródło: Gorzów - Przystań