Reprezentanci I LO wygrali rywalizację Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w unihokeju zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

W obu kategoriach na drugim miejscu byli reprezentanci Chemika, a podium uzupełniły drużyny II LO dziewcząt i IV LO chłopców.
 
Od połowy marca w hali I LO w Gorzowie o tytuły mistrzów Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w unihokeju rywalizowało sześć drużyn żeńskich i dziesięć męskich reprezentacji.

Dziewczęta rywalizowały systemem ‘każdy z każdym”. Pierwsze dwa miejsca zapewniły sobie zawodniczki popularnego Puszkina i Chemika w przedostatniej kolejce spotkań. Walka o trzecie miejsce rozstrzygnęła się w bezpośrednim starciu II LO i Ekonomika, a tu lepsze okazały się reprezentantki z Przemysłowej.
Rywalizację chłopców zgodnie z przewidywaniami wygrali reprezentanci I LO – finaliści zaplanowanych na 28-29 kwietnia Mistrzostw Polski.
 
Do czołowej czwórki awansowały po eliminacjach także drużyny Chemika, Budowlanki i IV LO. Najlepszymi strzelcami rozgrywek zostali Aleksandra Lewandowska i Wojciech Kaczmarek – reprezentanci I LO.
 
Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz nauczyciele I LO w Gorzowie.

Wyniki / Dziewczęta

    I LO
    ZSTiO
    II LO
    ZS Ekonomicznych
    IV LO
    III LO

Najlepsi strzelcy

    Aleksandra Lewandowska (I LO) - 8
    Paula Patrzykąt (ZSTiO) - 6
    Natalia Bury (I LO) - 5

 
Chłopcy

    I LO
    ZSTiO
    IV LO
    ZSBiS
    II LO
    ZS Ekonomicznych
    ZS Elektrycznych
    ZS Mechanicznych
    ZS Gastronomicznych
    III LO

Najlepsi strzelcy

    Wojciech Kaczmarek (I LO) - 16
    Adrian Szymanek (ZSBiS) - 15
    Wojciech Bojko (I LO) - 13


 
 
Paweł Wiśniewski
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
 
​Fot. archiwum szkoły
Źródło: Gorzów - Przystań