Za nami przerwa świąteczna oraz runda zasadnicza, czas zacząć najważniejszą część sezonu DREAM BURGER Basket Ligi - PLAY-OFF, w której przygrywający (3 mecze) odpada z rywalizacji o Mistrzostwo Gorzowa.

Po rundzie zasadniczej, gdzie każda z drużyn rozegrała 9 spotkań, ustalona została kolejność do rozstawienia w play-off i tak mamy dwie pary półfinałowe MK Zaune i PogChamp oraz Kozaryn Spedycja - BPU Sukurs.W pierwszej parze faworytem jest obrońca tytułu MK Zaune, choć PogChamp gra z meczu na mecz co raz lepiej a i MK Zaune ma swoje wpadki. Faworyt jest jeden ale nie znaczy, że do zera.

W drugiej parze,  trudniej wskazać zwycięzce, po pierwsze BPU Sukurs wygrało dwa z trzech meczy w rundzie zasadniczej pomiędzy tymi drużynami, natomiast Kozaryn Spedycja ma w sobie potencjał, pokazało to wygrywając dwukrotnie z obrońcą tytułu MK Zaune, czego nie udało się BPU Sukurs. Kto zwycięży w tej parze jest dużą niewiadomą i może okazać się, że ważna będzie dyspozycja dnia.
 
Pierwsze mecze półfinałowe PLAY-OFF już w najbliższą niedzielę od godz. 17.00 w hali II LO ul. Przemysłowa 22 - serdecznie zapraszamy.
Źródło: Gorzowski Basket