Spektakl Mój Paryż i koncert przebojów muzyku rozrywkowej, a także Gra Sów i Romantycznie w Europie to kolejne propozycje na nadchodzący weekend w ramach cyklu Dobry wieczór Gorzów.  

 
Na plenerowej scenie w sercu Starego Rynku w sobotni wieczór, 11 lipca, zaprezentują się aktorzy gorzowskiego teatru w muzycznym spektaklu Mój Paryż. To zbudowany na bazie najpopularniejszych szlagierów francuskich musical jest spektaklem nie tylko o miłości, tęsknocie, rozczarowaniu i nostalgii, ale także o przyjaźni, radości, nadziejach i marzeniach. W przedstawieniu usłyszymy m.in. piosenki: „Isabelle”, „Nathalie”, „Emmanuelle ”, „La Boheme”, „Nie opuszczaj mnie”, „Jeśli nie istniałabyś”, „Flirt”, „Kobieta i mężczyzna”, a wszystko to dopełnione muzyką na żywo. Reżyserem jest Jan Tomaszewicz, a za muzykę odpowiada Marek Zalewski, stypendysta Prezydenta Miasta.
 
Również w sobotę na scenie zagrają muzycy CEA Filharmonii Gorzowskiej; zaprezentują się w polskiej i zagranicznej muzyce popularnej z różnych nurtów muzycznych. Wśród muzyków Dawid Pajdzik, stypendysta Prezydenta Miasta.
 
Niedziela, 12 lipca, na Starym Rynku to gorzowsko-poznański zespół muzyczny „Gra Sów” oraz wokalne występy Beaty Gramzy, która zaśpiewa wybrane pieśni kompozytorów europejskich.
 
Program Dobry wieczór Gorzów w sobotę rozpoczyna się o godzinie 19.00, a w niedzielę o godzinie 17.00.  Do dyspozycji widzów, w sobotę i niedzielę, przegotowanych będzie 150 krzeseł w wydzielonej strefie widza. 
 
Do zobaczenia na Starym Rynku!
Źródło: Gorzow Przystan