Od najbliższego poniedziałku (3 sierpnia) Urząd Miasta wraca, z wyjątkami, do funkcjonowania na zasadach obowiązujących przed ogłoszeniem stanu epidemii – poinformował sekretarz miasta Eugeniusz Kurzawski.


Mieszkańców przybywających do Urzędu Miasta obowiązują, jak dotychczas, maseczki oraz dezynfekcja rąk lub rękawiczki.
 
W budynku przy ul. Sikorskiego Sala Obsługi Klienta czynna będzie od godz. 8.00 do 15.30 (we wtorki do 16.30, w piątki do 14.30); takie same godziny przyjęć będą obowiązywać w budynkach przy ul. Łokietka i Teatralnej.
 
W USC (ul. Kazimierza Wielkiego) oraz w Wydziale Komunikacji (ul. Myśliborska) również powraca system przed epidemią: obsługa od godz. 8.00 do 15.00 (we wtorki do 16.00, w piątki do 14.00).
 
W budynku przy ul. Myśliborskiej umożliwione zostanie wejście klientów Wydziału Komunikacji do holu na I piętrze, jednak o ostatecznej ilości osób tam przebywających będzie decydowała ochrona obiektu, w porozumieniu z dyrektorem wydziału;
 
W budynku przy ul. Łokietka obsługa interesantów odbywać się będzie na dotychczas przyjętych zasadach, tj. w wydzielonych pokojach na parterze lub na piętrach – po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty;
 
W budynkach przy ul. Sikorskiego, Teatralnej i Myśliborskiej, w zakresie pozostałych wydziałów (poza Wydziałem Komunikacji) utrzymany zostaje system przyjęć „na telefon”, w wydzielonych pokojach.
Źródło: Gorzow Przystan