Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy czas w roku. Co chciałbyś znaleźć pod choinką w tę Gwiazdkę? Wypowiedz życzenie … a w te Święta dostaniesz to, o czym marzysz!

W dniach 8-16 grudnia w godzinach 12.00-20.00 odwiedź NoVa Park i napisz swoje życzenie, które zawiśnie na choince ustawionej w samym sercu NoVa Park. Na autorów 10 najciekawszych i najbardziej oryginalnych marzeń czekają nagrody o wartości 1000 złotych każda. Laureatów konkursu poznamy 22 grudnia.


Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i piękna. Magiczna pora, kiedy spełniają się marzenia. W ich spełnieniu pomoże NoVa Park, gdzie w dniach 8-16 grudnia (z wyłączeniem 9 grudnia – niedziela niehandlowa) odbędzie się konkurs „Choinka ubrana w życzenia”.


Jak wziąć udział w świątecznej zabawie? Wystarczy w czasie trwania akcji w godzinach 12.00-20.00 przyjść do NoVa Park, odwiedzić Punkt Obsługi Akcji zlokalizowany przy windzie panoramicznej na poziomie 0 i zdradzić nam swoje marzenie, które następnie zawiśnie na bożonarodzeniowym drzewku. Spośród otrzymanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze 10 najciekawszych i najbardziej kreatywnych życzeń. Ich autorzy otrzymają nagrody o wartości 1000 zł każda. Prezenty zostaną wręczone zwycięzcom w sobotę, 22 grudnia o godz. 15.00.


„Każdy lubi otrzymywać prezenty, a grudzień sprzyja temu w pełni. Z okazji nadchodzącej Gwiazdki NoVa Park przygotowało nietypową akcję, w której będziemy nagradzać najbardziej kreatywne życzenia naszych klientów. Podziel się z nami na Święta swoim marzeniem i powalcz o jego spełnienie. Zapraszamy do udziału w konkursie” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.


Regulamin konkursu „Choinka ubrana w życzenia” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Źródło: NoVa Park - Monika Paduch