Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat”, nowi ambasadorowie miejskiej kampanii tożsamościowej GORZÓW #StądJestem rozdawały własnoręcznie przygotowane flagi w ramach upamiętnienia stulecia niepodległości.

W czwartkowe przedpołudnie na placu przy Katedrze oraz na Wełnianym Rynku można było spotkać gromadkę uśmiechniętych przedszkolaków. To dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat” wraz z nauczycielkami, które w ramach obchodów jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości rozdawały mieszkańcom własnoręcznie przygotowane podczas przedszkolnych zajęć flagi narodowe. To kolejna niepodległościowa inicjatywa, która ma uczyć przywiązania do tradycji i troski o barwy narodowe od najmłodszych pokoleń. 
 
W wydarzeniu wzięły udział trzy grupy przedszkolaków, łącznie ok. 70 dzieci. Po zakończeniu maluchy spontanicznie zaśpiewały hymn narodowy.

Przypomnijmy, że dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat” niedawno przyłączyły się do grona oficjalnych ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #StądJestem.
Źródło: Gorzów - Przystań