Dziesięć kolejnych osób dołącza do oficjalnego grona ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #StądJestem. To mieszkańcy, którzy odpowiedzieli na akcję „Dołącz do nas, zostań ambasadorem Gorzowa”.

Ponad 20 indywidualnych zgłoszeń trafiło na adres Urzędu Miasta w odpowiedzi na akcję. Niespodzianką jest zbiorowe zgłoszenie blisko dwustuosobowej grupy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat”.
 
 
Przez trzy miesiące czekaliśmy na zgłoszenia mieszkańców, którzy czują więź z Gorzowem i chcieliby dołączyć do grona oficjalnych ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem. Swoje historie, będące rozwinięciem myśli „Gorzów dla mnie to” mieszkańcy mogli przesyłać na adres urzędu drogą pocztową lub na specjalnie utworzony na cel akcji adres e-mail. Listy docierały do nas zarówno tradycyjną drogą pocztową, jak i elektroniczną. Te przynoszone przez listonosza najczęściej były zaopatrzone w dodatkowe zdjęcia, wiersze lub inne dokumenty.
 
Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wspólnie z oficjalnymi ambasadorami kampanii, wybraliśmy 10 najciekawszych historii. Z ich autorami nawiązaliśmy współpracę podczas realizacji nowego spotu promującego miasto. Wśród nowych ambasadorów, oprócz osób indywidualnych, są również grupy i stowarzyszenia.

W ostatnich dniach akcji, pod koniec sierpnia, dotarło do nas wyjątkowe zgłoszenie. Na adres Urzędu Miasta przyszło pismo z Przedszkola nr 7 „Bajkowy Świat” z informacją o przyłączeniu się grupy przedszkolaków do akcji GORZÓW #Stąd Jestem.

Realizacja spotu odbyła się w październiku. Wykorzystaliśmy piękną jesienną aurę, tak by poza ambasadorami również Gorzów zaprezentował się wyjątkowo. Oficjalną prezentację sportu przewidujemy na druga połowę listopada. W przyszłym roku spot będzie pojawiał się w mediach regionalnych, promując nasze miasto.
Źródło: Gorzów - Przystań