Za co lubisz Tłusty Czwartek? 


Odpowiedz na to pytanie i odbierz w prezencie od NoVa Park pysznego pączka! Słodka zabawa odbędzie się w czwartek 20 lutego w godzinach 11.00-17.00. Liczba słodkich upominków jest ograniczona.
W najbliższy czwartek odłóżcie dietę na bok i wpadnijcie do NoVa Park na pyszne pączki. Nie ma innego, lepszego pretekstu w roku na bezkarne słodkie co nieco niż Tłusty Czwartek. Wystarczy w godzinach 11.00-17.00 przyjść do NoVa Park i odpowiedzieć na proste pytanie – „Za co lubisz Tłusty Czwartek?”, aby cieszyć się pysznym łakociem! Liczba pączków jest ograniczona.

„Tłusty czwartek na słodko w NoVa Park! W czwartek 20 lutego zakupy w naszym centrum będą jeszcze bardziej udane! A to wszystko za sprawą słodkiego upominku, który czeka na naszych klientów, którzy odpowiedzą na proste pytanie dotyczące Tłustego Czwartku” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.
Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym przy salonie Sinsay. Miłośników pączków zapraszamy również do Cukierni Kandulski.
Źródło: Monika Paduch - Nova Park