Wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego planuje w nocy z 20 na 21 listopada wprowadzenie kolejnego etapu przebudowy ul. Sikorskiego.


Prace obejmą skrzyżowanie ul. Sikorskiego z ul. Młyńską i Strzelecką. Jednocześnie oddana zostanie do użytku część jezdni ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Chrobrego do Pocztowej.
W związku z kolejnym etapem przebudowy:
- Udostępniony zostanie wjazd na ul. Sikorskiego (w kierunku zachodnim) z ul. Chrobrego zarówno od strony południowej jak i północnej. Ul. Sikorskiego będzie można dojechać wyłącznie do ul. Pocztowej.
- Udostępniony zostanie wjazd i wyjazd z ul. Pocztowej w ul. Sikorskiego
Z ul. Sikorskiego będzie można wyjechać w ul. Chrobrego zarówno w prawo jak i w lewo. Ruch na powyższym skrzyżowaniu na wszystkich dostępnych wlotach będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.
- Ul. Młyńska oraz Strzelecka będą drogami bez przejazdu
- Dojazd do ul. Młyńskiej będzie możliwy wyłącznie od ul. Spichrzowej
- Dojazd do ul. Strzeleckiej od strony północnej będzie możliwy z ul. Chrobrego poprzez ul. Pocztową i Starą (alternatywnie poprzez ul. Sikorskiego, Pocztową i Starą). Od strony południowej od ul. Chrobrego poprzez ul. Sikorskiego, Pocztową i Starą.
 
Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na znaki regulujące pierwszeństwo przejazdu na poszczególnych skrzyżowaniach oraz sygnały wyświetlane przez sygnalizację świetlną.
Źródło: Gorzow Przystan