Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wziął udział w uroczystym przekazaniu Gorzowskiemu Centrum Pomocy Rodzinie czeku na pokrycie rachunków za ciepło i ciepłą wodę użytkową dla rodzin w trudnej sytuacji finansowej.  

 
- Mogłoby się wydawać, że spółki skarbu państwa to czysty biznes i wszystko co się wiąże się z rachunkiem ekonomicznym. Ale ich szefowie też dostrzegają problemy, które są istotne dla Polaków dzięki wrażliwości społecznej. Cieszę się, że program „Dzielimy się ciepłem” może wspomóc ludzi, którzy często nie z własnej winy znajdują się w  trudnej sytuacji materialnej- podkreślał Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.
 
„ Dzielimy się ciepłem” to ogólnopolskim program realizowany przez PGE Energia Ciepła w lokalizacjach, w których spółka ma swoje aktywa. W ramach programu Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie otrzymało 40 tysięcy od PGE Energia Ciepła w Gorzowie Wielkopolskim. Pieniądze zostaną przeznaczone na uregulowanie rachunków za ciepłą wodę oraz ogrzewanie dla najbardziej potrzebujących osób, którymi opiekuje się Centrum Pomocy Rodzinie.
Źródło: Lubuski Urząd Wojewódzki