Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłasza konkursy: „Piękne Balkony” i „Domy w Ogrodach”, które mają na celu kształtowanie proekologicznych postaw i zachowań, uwrażliwienie na problemy estetyki miasta oraz kształtowanie inwencji plastycznej i estetycznej.

Już po raz dwudziesty trzeci gorzowianie będą mogli zaprezentować w konkursie swoje balkony, a po raz dwudziesty ogrody.
Wszyscy chętni do udziału w konkursach oraz pragnący ocenić zgłoszone balkony i ogródki powinni zapoznać się z regulaminem konkursów (w załączniku), który dostępny jest również w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., przy ul. Myśliborskiej 34. (tel. 95/7355 737).
 
Wyniki konkursów zostaną podane do publicznej wiadomości. Dla laureatów organizator przewiduje nagrody. Spośród głosujących zostaną wylosowane 2 osoby, które otrzymają upominek.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach mieszkańców miasta. Szczególnie serdecznie zapraszamy tych mieszkańców, którzy dotychczas nie brali w nich udziału.

Wszystkie materiały do pobrania
TUTAJ
 
Źródło: Gorzów - Przystań