Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu Zachodniej Ligi MTB 25 marca 2018 r. "Maraton Trzech Jezior Nierzym" to impreza z tradycjami.

Start czwartej edycji wyścigu zlokalizowany jest na terenie Ośrodka Przywodnego Nierzym. Trasa maratonu poprowadzona jest po duktach leśnych z dużą ilością odcinków singlowych. Teren średnio wymagający, trasa raczej szybka. Atrakcyjny przebieg trasy stanowią odcinki singlowe nad brzegami jezior.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić niedzielę. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Posiadać rower górski i kask, zarejestrować się przez internet lub na miejscu oraz uiścić opłatę startową.

Zawody rozegrane zostaną na okrążeniach o długości około 11,4 km jedno. Dla dystansu MEGA przewidziano cztery okrążenia, dla dystansu MINI dwa okrążenia, dla par P0 i P1 (opiekun+ dziecko) jedno okrążenie.

Na terenie startu rozegrane zostaną zawody dla dzieci odpowiednio na dystansach od 100 do 400 m, w zależności od kategorii wiekowej.
 
Biuro zawodów czynne w godzinach 8:30 - 10:30, o 10:50 odprawa przed zawodami, o 11:00 start dystansu MEGA, P3 i P4, o 11:05 start dystansu MINI, P0, P1, P2. Zamknięcie trasy około godziny 14:00, dokładny czas zamknięcia trasy określa organizator. O 15:00 dekoracja zawodników oraz losowanie nagród.
Szczegółowy regulamin zawodów oraz wysokość opłaty startowej w formularzu zgłoszeniowym.

Możesz się zapisać tutaj.
Link do trasy zawodów tutaj.
Lokalizacja biura zawodów tutaj.
Link do wydarzenia na Facebooku tutaj.
 
 
Rafał Polewski​
Źródło: Gorzów - Przystań