Sprzątanie domu na pewno nie jest ulubionym zajęciem wielu z nas. W dzisiejszym zabieganym świecie, wracając do domu po pracy, najczęściej marzymy o ciszy i relaksie. Niestety, niejednokrotnie bywa tak, że trzeba wziąć się za sprzątanie. I tu świetnym rozwiązaniem może okazać się kupno nowoczesnego urządzenia, popularnie nazywanego iRobotem.

 

iRobot! Co to takiego?

iRobot to urządzenie najnowszej generacji, które z dnia na dzień zyskuje na popularności. Z powodzeniem zastąpi standardowy odkurzacz, wymagający obsługi człowieka i sprawi, że dom stanie się czysty i lśniący.

Nie straszny mu żaden brud

Urządzenie iRobot, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii dociera wszędzie. Doskonale wymiata brud i kurz w trudno dostępnych miejscach, np. pod meblami, fotelami, koło nich czy za firanami. A to wszystko dzięki posiadaniu specjalnych czujników, które świetnie sprawdzają się przy lokalizowaniu zabrudzonych powierzchni. iRobot wymiata również kurz, znajdujący się wzdłuż ścian i krawędzi. Tę wyjątkową możliwość zapewnia wyposażenie urządzenia w wirującą szczotkę boczną, która pozwala na dotarcie do najbardziej niedostępnych dla standardowego odkurzacza zakamarków, znajdujących się w domu czy mieszkania.

Tego jeszcze nie było! Można go zaprogramować!

iRobot sprawi, że nie tylko odpoczniemy po wyczerpującym dniu w pracy, ale również zapomnimy całkowicie o czymś takim, jak odkurzanie. A to dlatego, że urządzenie jest na tyle nowoczesne, że można je zaprogramować na wszystkie dni tygodnia. Kiedy wybije odpowiednia godzina, włączy się sam, posprząta dom z niezwykłą precyzją i później się wyłączy, powracając do stacji dokującej. iRobot działa bardzo cicho, a w dodatku jest inteligentny - specjalna funkcja niewidocznego pierścienia, umożliwia mu omijanie takich przedmiotów, jak doniczki, dziecięce zabawki itp. Dzięki temu nie obija się i nie hałasuje, co sprawia, że może działać, nawet wtedy, kiedy odpoczywamy. Ale to jeszcze nie koniec niezwykłych zalet iRobota. Urządzenie po zainstalowaniu specjalnej aplikacji na telefon, może zostać uruchomione z niemalże każdego miejsca.

Posiadanie iRobota to zdecydowanie same korzyści. Przede wszystkim oszczędność cennego czasu - zamiast sprzątać, możemy poświęcić go najbliższym. iRobot uczyni każde sprzątanie przyjemniejsze i prawie niezauważalne. Jest to sprzęt ekonomiczny, innowaycyjny i niezawodny - dzięki dobremu oprogramowaniu i zamontowaniu w nim kilku precyzyjnych czujników iRobot staje się wyjątkową pomocą dla każdej pani domu.

Źródło: Materiał Partnera - irobot