Planujesz przeprowadzkę do innego miasta i nie wiesz, jak przetransportować meble, sprzęt RTV i AGD oraz inne rzeczy? Masz do przewiezienia ciężkie i duże przedmioty, np. lodówkę, kino domowe czy meble kuchenne? Niestety większości gabarytowych przedmiotów nie da się wysłać kurierem, a przewóz we własnym zakresie najczęściej w ogóle nie wchodzi w grę. Co wtedy zrobić? Wystarczy skorzystać z oferty serwisu Giełda Furgonetka.


Giełda Furgonetka jest serwisem umożliwiającym znalezienie przewoźnika dla ponadgabarytowych ładunków, których wysłanie tradycyjnym kurierem byłoby niemożliwe. Mogą być to meble, sprzęt AGD, samochody, quady czy motocykle. Giełda Furgonetka realizuje zlecenia usług transportowych do 3,5 tony. Wymienionych wyżej ładunków często nie można przesłać kurierem, z uwagi na fakt, że firmy kurierskie mają określone limity dotyczące wielkości, wagi albo nawet wartości przewożonych towarów. Kurier nie przewiezie zabudowy kuchennej czy nowego samochodu, a z serwisem Furgonetka Giełda jest to możliwe i w dodatku bardzo proste.
 

Jak działa serwis Furgonetka Giełda?
 

Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wystawić ogłoszenie o poszukiwaniu przewoźnika dla konkretnego ładunku. Rejestracji można dokonać na platformie internetowej Furgonetka Giełda albo w aplikacji mobilnej. Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie darmowe – serwis nie pobiera za to żadnych prowizji. Można wystawić bezpłatnie dowolną liczbę ogłoszeń i znaleźć przewoźnika dla niemal każdego ładunku. W ogłoszeniu należy umieścić wszystkie niezbędne informacje dotyczące przewożonego przedmiotu – jego wagę, wymiary oraz miejsca odbioru i dostawy. Zainteresowane zleceniem firmy same zgłoszą się z propozycjami wycen. Wybór najkorzystniejszej oferty leży w gestii zlecającego, który sam podejmuje decyzję, która oferta będzie dla niego najlepsza. Koszt transportu za pośrednictwem Furgonetki Giełdy będzie tańszy nawet o 60%.

Ponadto zlecając transport w serwisie masz pewność, że zostanie on bezpiecznie dostarczony we wskazane przez Ciebie miejsce. Bezpieczeństwo przewożonych ładunków jest priorytetem, dlatego firmy są na bieżąco weryfikowane. Jakość oferowanych usług mogą potwierdzić sami użytkownicy - każda osoba, która korzysta z serwisu może wystawić kierowcy opinię i ocenić poziom współpracy. Dzięki takim rekomendacjom pozostali ogłoszeniodawcy wiedzą, że dana firma jest sprawdzona i godna zaufania.

Więcej informacji znajdziesz na www.gielda.furgonetka.pl.

 
Źródło: www.gielda.furgonetka.pl (artykuł sponsorowany)